andrzej trutkowski - notka

ŻYCIE JEST GDZIE INDZIEJ

kim jestem?

według buddyzmu, nie ma ważniejszego pytania. to początkowy punkt skupienia i poszukiwania prawdy. pytanie nie jest oczywiste, a właściwa odpowiedź wydaje się niedostepna. albo poprawniej - jest niepoznawalna tak długo, jak długo żyjemy i dookreślamy się każda kolejną chwilą :-)

 

If you liked this template, you might like some other Free CSS Templates from Solucija.

 

jak się przedstawić

co mówi przeszłość

  1. kilka faktów
  2. notka zawodowa

 

dookoła Annapurny

kilka faktów - marzenia

najpierw zwiedzałem Beskidy. potem, gdy już dawno byłem dorosły poszedłem wędrować w Tatry i zachwyciłem się oddechem wolności w górach. najpiekniejsze miejsca dla mnie to Jagniecy Szczyt, Rohacze, przełecz Czerwona Ławka i oczywiście Orla Perć. fascynowała mnie kultura buddyjska więc z plecekaiem pojechałem do Nepalu i to było odkrycie. Azja otwiera umysł na nowe swiaty - kulturowe, normatywne, smakowe. Kilkakrotnie byłem w Himalajach - i nepalskich i dzikich na szczeście jeszcze mało wyeksplorowanych turystycznie himalajach zachodnich w północnych Indiach (Ladakh). I zawsze chce tam wracać - dla ludzi, gór, przestrzeni, powietrza i światła.

chciałbym wziąc aparat i mieć czas na spokojne zwiedzenie świata. jego bogactwo jest nieprawdopodobne, a rok na taką podróż wydaje mi się zbyt krótkim okresem.

próbuję chodzić po Tatrach zimą, co jest nieprawdopodobnie pociagające (i meczące)

robienia zdjęć uczyłem się samodzielnie, dopiero gdy już miałem czwarty aparat poszedłem na jakieś kursy. i bardzo pomogły.

obsługi komputera nauczyłem się sam naprawiając wieszający się system. i psując go jeszcze bardziej.

gotować nauczył mnie przyjaciel-kucharz: gotowanie jest dla mnie przyjemnością i sztuką. gotuje wg pieciu przemian, zawsze eksperymentując i komponując potrawy w zalezności od nastroju

urządziłem kilka mieszkań szukając inspiracji w zasadach babć i mistrzów feng-shui. jest duży sens w tradycji pod warunkiem, że nie jest dla nas sztywnym kanonem a paletą możliwości.

gdybym nie robił wszystkiego tego co robię - z przyjemnością mógłbym być operatorem filmowym: kino to marzenie ucielesnione. a film moim żywiołem.

jestem istotą festiwalową - wielokrotnie byłem na festiwalach teatralnych na Malcie i w Jeleniej Górze, na filmowych NH w Cieszynie i Wrocławiu, na filmowym Kazimierzu.

zajmuję się fotografią w każdej wolnej chwili oraz samodzielnie podróżuję organizując trekkingi w Himalajach.

mieszkalem 11 lat w Gdańsku, 21 lat w Sosnowcu i Katowicach, kilka lat w Krakowie i Warszawie. wędruję.

powrót

notka zawodowa

Jestem trenerem biznesu od 1995 roku, certyfikowanym coachem w nurcie ICF
Doświadczenie zdobyłem pracując przez ponad 4 lata w międzynarodowym koncernie TÜV Rheinland w Dziale HR, zajmując stanowiska związane z zarządzaniem potencjałem ludzkim. Równolegle prowadziemł szkolenia dla branży produkcyjnej, motoryzacyjnej i pokrewnych w obszarze zarządzania dla pełnomocników i audytorów.


Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu przywództwa i zarządzania, systemów HR oraz umiejętności osobistych. Zarządzam i opiekuję się merytorycznie dużymi projektami szkoleniowymi z obszaru zarządzania (akademie menedżerskie, reorganizacje systemów zarządzania, wdrożenia systemów HR).
Posiadam doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu badań satysfakcji pracowników, systemów rekrutacyjnych i motywacyjnych oraz organizacji i reorganizacji struktur sprzedaży. Z pasją realizuję projekty outdoorowe.


Najważniejsi klienci: BRE Bank, Multibank,  Deichmann Obuwie, GE Money Bank, Rossmann Supermarkety Drogeryjne, Eurocash, Alima- Gerber, Unilever, Konica Minolta Business Solutions, Olympus Polska, Ericsson Polska, Nokia Siemens Group, Motorola Software Group, Goodyear Dunlop Tires, ING Nationale Nederlanden, STU Ergo Hestia.


Z wykształcenia psycholog, absolwent Uniwersytet Śląskiego w Katowicach.
Ukończyłem 2 letnie szkolenie w zakresie Terapii Gestalt oraz 3 letnie szkolenie w zakresie Psychoterapii Psychodynamicznej. Posiadam certyfikaty: Extended DISC, Erickson  Professional Coach, certyfikat ukończenia kursu „Analiza Transakcyjna w Praktyce”.

powrót